problemy z erekcją

Brak erekcji – przyczyny  problemów ze wzwodem – leczenie zaburzeń erekcji

Problemy ze wzwodem dotyczą 1,5 mln mężczyzn w Polsce. Przeczytaj do końca ten artykuł, a dowiesz się jak poprawić swoją erekcję w 6 tygodni. Co drugi mężczyzna po 50 roku życia ma zaburzenia wzwodu. Problem braku erekcji może pojawić się jednak dużo wcześniej. Przyczyną braku wzwodu mogą być rozmaite stany, takie jak choroby układu krążenia, cukrzyca, zaburzenia hormonalne, przewlekły stres, depresja, a także stany po operacji w obrębie prostaty (gruczołu krokowego) – usunięcie prostaty (prostatektomia radykalna). Jednym z pierwszych symptomów wystąpienia problemów z erekcją, może być brak porannego wzwodu.

 

 

Problemy z erekcją – lekarz czy domowe sposoby na potencję?

Często przed kontaktem ze specjalistami Pacjenci stosują domowe sposoby na wzmocnienie erekcji takie jak odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, dieta czy zioła, które mogą być elementem profesjonalnego leczenia problemów z erekcją. By w pełni i prawidłowo rozpoznać przyczyny zaburzeń erekcji często Pacjenci trafiają do takich specjalistów jak: seksuolog, urolog, kardiolog, diabetolog, androlog czy psychoterapeuta.

.

Leczenie impotencji, czyli o co chodzi?

Zaburzenia wzwodu są definiowane jako niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu w stopniu umożliwiającym odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. W życiu codziennym problem z erekcją jest wymiennie nazywany  “impotencją”, “zaburzeniami wzwodu”, “problemami z potencją” czy “zaburzeniami erekcji” i bywa traktowany jako temat tabu. Tymczasem dziś w XXI wieku problem z erekcją można skutecznie wyleczyć. Leczenie problemów ze wzwodem ma na celu umożliwienie Pacjentowi powrotu do aktywnego i satysfakcjonującego życia seksualnego.

 

 

Leczenie Impotencji – jak sobie poradzić z problemami z erekcją bez tabletek na potencję

Korzyści leczenia metodą LSWT ( falą uderzeniową) w zaburzeniach erekcji:

 • Rehabilitacja urologiczna leczy przyczyny problemów z erekcją, a nie tylko objawy;
 • Pierwsze efekty, w postaci wzmocnienia erekcji, pojawiają się po 2-3 sesjach zabiegowych;
 • Pozytywne efekty uzyskuje się u ok. 70-80% pacjentów – efekty leczenia zaburzeń erekcji – zobacz;
 • Pojawienie się spontanicznych erekcji bez tabletek na erekcję;
 • Terapia ESWT jest nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna;
 • Uruchamia naturalne i fizjologiczne mechanizmy naprawcze, zwiększając przepływ krwi;
 • Przywraca radość z życia seksualnego, dzięki stabilnej, dłuższej i mocniejszej erekcji;
 • Nie wyklucza stosowania innych metod terapeutycznych (np. farmakoterapii).
 • Dzięki eliminacji problemów z erekcją pozwala poprawić życie płciowe i wzmocnić doznania w czasie stosunku.

TY I TWOJA PARTNERKA POCZUJECIE RÓŻNICĘ!

 

Dlaczego niektóre osoby mają bogate życie seksualne i przyciągają płeć przeciwną niczym magnes?kliknij tutaj

.

Skuteczność leczenia braku potencji – 80%

problemy z erekcją

Skuteczność metody L-ESWT w leczeniu impotencji potwierdzają liczne badania naukowe. Od 2013 roku procedura znalazła się w obrębie wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego jako jedna z możliwości terapeutycznych w leczeniu zaburzeń erekcji.

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność w leczeniu wzwodu na poziomie 80%. Co oznacza, że u 80% mężczyzn po zakończonym leczeniu problemów z erekcją uzyskuje się poprawę funkcji erekcyjnej i możliwe jest jej uzyskanie i utrzymanie bez konieczności zażywania mocnych leków czy tabletek na potencję. Natomiast pozostała część mężczyzn poddanych terapii (20% ) lepiej reaguje na podanie leków – erekcja staje się łatwiejsza do uzyskania i twardsza. Metoda sprawdza się również u osób słabo reagujących na farmakoterapię. Badania potwierdzają trwałość uzyskanego efektu.

Leczenie zaburzeń erekcji fala uderzeniową – badania naukowe

W 2016 roku opublikowano analizę dotychczasowych badań klinicznych dotyczących leczenia zaburzeń erekcji falą uderzeniową (Low-intensity Extracorporeal Shock Wave Treatment Improves Erectile Function Eur Urol 2016). Publikacja definitywnie potwierdziła skuteczność leczenia zaburzeń wzwodu metodą ESWT.

Zobacz efekty terapii leczenia potencji i wzwodu metodą LSWT – kliknij tutaj.

 

LSWT na potencję – to skuteczny środek na erekcję bez recepty

leczenie zaburzęń erekcji falą uderzeniową

Terapię L-ESWT stosuje się głównie u mężczyzn, u których problemy z erekcją mają podłoże naczyniowe. Głównymi grupami ryzyka dla naczyniopochodnych zaburzeń erekcji są palacze, mężczyźni z nadwagą oraz mężczyźni w wieku 40+. Leczenie zaburzeń erekcji obejmuje 6 sesji terapeutycznych, pierwsze efekty pojawiają się po dwóch-trzech zabiegach. Natomiast uzyskanie pełnej poprawy wymaga odbycia pełnego cyklu zabiegowego i obejmuje czas, który jest niezbędny do powstania nowej sieci naczyniowej.

 

 

Leczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniową cenaleczenie zaburzeń erekcji falą uderzeniowa cena

Pełen cykl terapeutyczny obejmuje 6 zabiegów. Terapia falą uderzeniową LSWT odbywa się 1 raz w tygodniu. Koszt pełnego cyklu to 3000 zł. Natomiast koszt pojedynczego zabiegu wynosi 500 zł. Przed rozpoczęciem terapii zaburzeń erekcji wymagana jest wizyta kwalifikacyjna z badaniem USG, której koszt wynosi 200 zł. Zapewniamy pełną dyskrecję i gwarantujemy życzliwe podejście.

Prowadzimy również:

 • leczenie nietrzymania moczu oraz innych zaburzeń w obrębie dna miednicy – więcej.
 • terapię dolegliwości po usunięciu prostaty (prostatektomii radykalnej)

 

Zadzwoń – zapytaj:

Tel: 503-733-127

 

MediRaty

WRESZCIE METODA KTÓRA DZIAŁA – POCZUJ RÓŻNICĘ!