Laseroterapia biostymulacyjna Poznań – najlepszy sposób na porażenie języka

 

Laseroterapia biostymulacyjna w Poznaniu

 

laseroterapia biostymulacyjna porażenie języka poznań

Wykorzystanie laseroterapii biostymulacyjnej należy do najskuteczniejszych  zabiegów wspomagających leczenie patologii i uszkodzeń nerwów obwodowych.

.
Laseroterapia biostymulacyjna, której nie towarzyszy przegrzanie i destrukcja tkanek ma szerokie zastosowanie w stomatologii, laryngologii i fizjoterapii.
.
Prowadzimy zabiegi laseroterapii biostymulacyjnej dla Pacjentów z dolegliwościami laryngologicznymi i stomatologicznymi.
.

Światło lasera biostymulacyjnego Poznań:

  • wspomaga mikrokrążenie,
  • poprawia odprowadzanie produktów przemiany materii,
  • aktywuje metabolizm wewnątrzkomórkowy,
  • przyspiesza regenerację i gojenie tkanek.
Biorąc pod uwagę, że korzystne terapeutyczne działanie laser biostymulacyjny zawdzięcza przyspieszeniu syntezy kolagenu, pozytywnemu wpływowi na struktury wewnątrzkomórkowe takie jak DNA, RNA, hormony i enzymy oraz aktywacji reakcji biochemoicznych, laseroterapia biostymulacyjna, jest idealnym środkiem wspomagającym procesy regeneracyjne.

 

 

.

Laseroterapia biostymulacyjna w KORE Swarzędz k/ Poznania

Laseroterapia biostymulacyjna stosowana w stomatologii to dziedzina wymagająca dużej wiedzy i doświadczenia praktycznego. Fizjoterapią stomatologiczną zajmujemy się już od kilkunastu lat i tak też długo pracujemy na zaufanie jakim obdarzają nas Pacjenci. Laser wysokoenergetyczny Poznań

.
.
.

.

Zaburzenie czucia w języku po znieczuleniu dentystycznym

 

 

laser biostymulacyjny poznańZdarza się, że podczas podawania znieczulenia może dojść do przypadkowego uszkodzenia gałązki językowej nerwu trójdzielnego. Efektem są zaburzenia czucia na języku, brak smaku lub porażenie języka. Porażenie nerwu może trwać nawet do dwóch lat. U Pacjentów z porażonym językiem stosujemy specjalistyczną biostymulacyjną laseroterapię. Przyspiesza ona regenerację nerwów i powrót czucia w obrębie języka. Pomocniczo warto również zastosować kurację witaminową B-kompleks.
.
.
.
.
.
.
.

Laser biostymulacyjny Poznań – cena

Koszt zabiegu laseroterapii biostymulacyjnej wynosi 50 zł. Zalecane jest wykonanie serii min. 10 zabiegów ( Koszt pakietu 10 zabiegów wynosi 400 zł). Przed cyklem zabiegowym konieczna jest wizyta diagnostyczna mająca na celu ocenę stopnia porażenia, dobrania odpowiednich technik autoterapeutycznych oraz parametrów zabiegowych. Koszt Wizyty diagnostycznej to 100 zł.

 

Zadzwoń – zapytaj:

Tel: 503-733-127

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes