Każdy musi wybrać jeden z dwóch bólów. Ból samodyscypliny albo rezygnacji.

Katarzyna Grabowska
fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy, fizjoterapeuta stomatologiczny

Dyplomowana fizjoterapeutka i masażystka. Od najmłodszych lat związana ze sportem wytrzymałościowym. Na swoim koncie ma wiele zawodów triathlonowych, głównie z serii IRONMAN 70.3.

Zamiłowanie do sportu i możliwości ludzkiego ciała sprawiły, że fizjoterapia stała się nie tylko jej zawodem, ale również wielką pasją.
 
.
Uważa, że za sukces terapii odpowiada w głównej mierze praca i systematyczność Pacjenta poza gabinetem, dlatego dużą rolę przykłada do wskazania właściwej drogi do zdrowia i uzyskania pełnej sprawności. Każdego Pacjenta traktuje indywidualnie patrząc na dysfunkcje i problemy w myśl idei holistycznego postrzegania zdrowia i choroby.
.
 
W swojej pracy wykorzystuje techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, IASTM czy pinoterapii, przeplatając ćwiczeniami z zakresu treningu funkcjonalnego, stretchingu, core stability czy strenght & mobility.
.
Pracuje z osobami, które zmagają się z bólami pochodzenia mieśniowo-powięziowego, kontuzjami, urazami, chorobą zwyrodnieniową czy przewlekłym bólem ze strony narządu ruchu.
.
Podczas pracy ze sportowcami, głównie amatorami, stara się odnaleźć optymalne rozwiązanie, zachowując balans pomiędzy treningiem a terapią, wiedząc jak ważną częścią zdrowia psychicznego jest regularna aktywność fizyczna.

 

Nr PWZF 57940

Wystaw i Zobacz opinię

portret

Edukacja

STUDIA

  1. Wielkopolska Szkoła Medyczna w Poznaniu, kierunek: Technik masażysta
  2. Wyższa szkoła Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: Fizjoterapia
     
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kursy i szkolenia

  1. Masaż Tkanek Głębokich moduł 1 i 2 prowadzący mgr. Rafał Uryzaj 06/11. 2015
  2. Masaż tkanek głębokich, Projekt Masaż, prowadzący: P.Sobotka, M. Duczyński, 2017
  3. Kinesiotaping KT1/KT2, Kinesio Polska, 2017
  4. Terapia Narzędziowa Tkanek Głębokich (IASTM), Projekt Masaż, prowadzący: M.Zarzembłowski, 2018
  5. Pinoterapia wg koncepcji lek. R.Składowskiego, 2018
  6. FIFA Diploma in Football Medicine, organizator: FIFA, 2019
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes