Przybliżony czas czytania: 2 min.

Swarzędz to miasto położone w województwie wielkopolskim. Choć w porównaniu z Poznaniem, Swarzędz może wydawać się małym miasteczkiem, to jednak w mieście działa wiele aptek. Wśród nich znajdują się apteki przyjazne, całodobowe oraz nowoczesne apteki w Nowej Wsi. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że apteki w Swarzędzu są tak wyjątkowe i jakie korzyści niosą dla mieszkańców.

 

apteka Swarzędz

 

 

APTEKA PRZYJAZNA SWARZĘDZ

Jedną z aptek w Swarzędzu, która szczególnie wyróżnia się na tle innych, jest Apteka Przyjazna. Co to właściwie oznacza? To apteka, która stawia na pierwszym miejscu dobro pacjenta i jego potrzeby. Apteka przyjazna oferuje nie tylko szeroką gamę leków i suplementów, ale również doradztwo farmaceutyczne na wysokim poziomie. W takiej aptece można liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiedniego leku czy suplementu, a także na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Apteka Przyjazna w Swarzędzu cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców. Dzięki swojemu podejściu do pacjenta, zdobyła zaufanie wielu osób, które chętnie do niej wracają. Co więcej, Apteka Przyjazna to nie tylko miejsce, gdzie można kupić leki i suplementy, ale również miejsce, w którym można uzyskać wsparcie i pomoc w trudnych chwilach.

 

APTEKA CAŁODOBOWA SWARZĘDZ – APTEKA SWARZĘDZ 24H

Kolejną apteką, która zasługuje na uwagę, jest apteka całodobowa w Swarzędzu. To miejsce, które czynne jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dla wielu osób, które potrzebują pilnej pomocy farmaceuty, taka apteka jest nieocenionym źródłem wsparcia.

W aptece całodobowej w Swarzędzu można liczyć na pełną gamę usług farmaceutycznych. Oprócz sprzedaży leków i suplementów, apteka oferuje również wsparcie farmaceutyczne na najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy apteki są wykwalifikowanymi farmaceutami, którzy służą radą i pomocą przez całą dobę.

Dla osób, które nie mogą liczyć na pomoc w innych aptekach w Swarzędzu, apteka całodobowa jest miejscem, w którym zawsze można znaleźć fachową pomoc i wsparcie. Co więcej, apteka całodobowa to także idealne miejsce dla osób pracujących w niekonwencjonalnych godzinach czy dla tych, którzy potrzebują leków w nagłych przypadkach poza godzinami pracy innych aptek.

Apteka czynna 24h jest dostępna dla Pacjentów przez całą dobę.  Dla osób, które w ciągu dnia nie mają czasu na zakupy, apteka 24h to idealne rozwiązanie.

 

APTEKA SWARZĘDZ NOWA WIEŚ

Ostatnią apteką, na którą warto zwrócić uwagę, jest apteka w Nowej Wsi, dzielnicy Swarzędza. Ta nowoczesna apteka oferuje nie tylko szeroką gamę leków i suplementów, ale również innowacyjne rozwiązania dla pacjentów.

Apteka w Nowej Wsi w Swarzędzu oferuje m.in.  porady farmaceutyczne. W aptece tej można również wykonać szybki i bezpieczny test na COVID-19.

Apteka w Nowej Wsi to także miejsce, w którym można liczyć na indywidualne podejście do pacjenta oraz wysokiej jakości doradztwo farmaceutyczne. To idealne miejsce dla osób, które chcą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie szukają fachowej pomocy farmaceutycznej.

 

NIEKTÓRE LEKI DOSTĘPNE W APTEKACH W SWARZĘDZU

 

APTEKI W SWARZĘDZU – PODSUMOWANIE

Swarzędz to miasto, w którym działa wiele aptek. Wśród nich można znaleźć apteki przyjazne, całodobowe oraz nowoczesne apteki w Nowej Wsi. Każda z nich oferuje coś wyjątkowego, co przyciąga do nich mieszkańców.

Apteki przyjazne stawiają na pierwszym miejscu dobro pacjenta i jego potrzeby. Dzięki temu zdobyły zaufanie wielu osób i są chętnie odwiedzane przez mieszkańców Swarzędza.

Apteki całodobowe i 24h to miejsca, w których można liczyć na szybką i skuteczną pomoc farmaceutyczną przez całą dobę. Są one nieocenione dla osób, które potrzebują pilnej pomocy poza standardowymi godzinami pracy aptek.

Apteka w Nowej Wsi w Swarzędzu to natomiast nowoczesne rozwiązania, takie jak wirtualne porady farmaceutyczne i testy na COVID-19, oraz indywidualne podejście do pacjenta i wysoka jakość doradztwa farmaceutycznego.

Warto zauważyć, że apteki to nie tylko miejsce, w którym można kupić leki, suplementy czy produkty higieniczne. To również miejsca, w których można uzyskać fachową pomoc farmaceutyczną, doradztwo w kwestii zdrowia i leczenia, a także wsparcie emocjonalne w trudnych chwilach.

Wszystkie apteki w Swarzędzu, o których wspomnieliśmy, stawiają na pierwszym miejscu dobro pacjenta i jego potrzeby. Dzięki temu, nie tylko oferują szeroką gamę produktów, ale również zapewniają wsparcie farmaceutyczne i doradztwo na najwyższym poziomie.

 

 

 

Tel: 503-733-127

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00

Zespół KORE Fizjoterapia Specjalistyczna.

OPINIE O NAS:

Robert Bartunek
Robert Bartunek
2023-09-30
Fajne miejsce super baseny, a reszta też OK
Papik
Papik
2023-09-21
Bardzo dobre podejście do pacjenta i rzeczowa rozmowa. Nie liczy się kasa, a chęć pomocy !
Mikołaj Frąszczak
Mikołaj Frąszczak
2023-09-20
Super miejsce ,pomogli mi z ostroga piętowa
Daniel Sniadecki
Daniel Sniadecki
2023-07-29
Perfekcja
Kasia Włodarczyk
Kasia Włodarczyk
2023-07-27
Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta, naprawdę gorąco polecam!!
Agnieszka Stachurska
Agnieszka Stachurska
2023-07-10
Profesjonalne podejście, zainteresowanie ze strony Pani terapeutki nie tylko zgłaszanym problemem, ale całym pacjentem. Szczerze polecam

 

 

 

Specjaliści KORE

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta uroginekologiczny, hirudoterapeuta

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy, hirudoterapeuta

osteopata cennik

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy

 

 

Agnieszka Woelke

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy

Fizjoterapeuta ortopedyczny

 

Data ostatniej aktualizacji: 20.04.2023