Przybliżony czas czytania: < 1 min.

Zapraszamy wszystkich sportowców 🤺🏄‍♂️🚣‍♀️🚣‍♂️🏋️‍♂️⛹️‍♀️🏊‍♀️🚴‍♂️🤸‍♂️🤼‍♂️ zainteresowanych poprawą swoich wyników oraz regeneracją po wysiłku na terapię perkusywną z wykorzystaniem Theragun.

Theragun to narzędzie do masażu perkusywnego.

Pomysłodawcą pistoletu do masażu Theragun jest Dr. Jason S. Wersland, fizjoterapeuta, który na własnej skórze doświadczył z czym wiąże się rekonwalescencja pourazowa – po wypadku motocyklowym 🏍w którym uczestniczył, stworzył narzędzie do indywidualnej rehabilitacji i regeneracji.

Sportowy charakter 🏋️‍♀️i medyczna precyzja💉 dało idealne połączenie!

Theragun to produkt, nad którym przez 8 lat pracował sztab inżynierów👨‍💻👩‍💻👨‍🔬. Każdy produkt wychodzący spod rąk ekipy Theragun to majstersztyk👌, a kolejne generacje są udoskonalane, aby sprostać wymaganiom wszystkich użytkowników, niezależnie czy jesteś biegaczem🏃‍♂️, pływakiem🏊‍♂️, crossfiterem 🏋️‍♂️czy po prostu aktywną fizycznie osobą🤹‍♂️🤹‍♀️.

Theragun został zaprojektowany tak aby skutecznie leczyć bóle mięśni 🦵🦶💪i inne schorzenia tkanek miękkich, wszystko dzięki unikalnej kalibracji częstotliwości uderzeń, amplitudy i momentu obrotowego. To zaawansowane narzędzie pozwala na aktywację mięśni i stawów, aby osiągnąć jeszcze lepsze zakresy ruchowe.

Theragun to narzędzie ktoremu zaufali najlepsi sportowcy na świecie, zawodnicy największych lig świata jak: NCAA, MLB, NFL, NBA, NHL i MLS, kluby piłkarskie z Europy, Navy SEALs, Marines Corp, profesjonalni kulturyści, olimpijczycy i zawodowi crossfiterzy.

A teraz terapia ta dostępna jest także w Swarzędzu 😘

 

Zapraszamy pacjentów z Poznania, Swarzędza i okolic. Koszt  sesji terapeutycznej wynosi 60 zł.

 

Bony podarunkowe KORE – idealny pomysł na prezent.

Data ostatniej aktualizacji: 23.08.2021