Przybliżony czas czytania: < 1 min.

Neurolog Swarzędz to specjalista diagnozowania i leczenia chorób związanych z układem nerwowym.

 

Leczenie dolegliwości neurologicznych w Swarzędzu

 

Dolegliwości w leczeniu których może pomóc Neurolog i fizjoterapia neurologiczna:

 

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Tel: 503-733-127

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00

 

OPINIE O NAS:

Robert Bartunek
Robert Bartunek
2023-09-30
Fajne miejsce super baseny, a reszta też OK
Papik
Papik
2023-09-21
Bardzo dobre podejście do pacjenta i rzeczowa rozmowa. Nie liczy się kasa, a chęć pomocy !
Mikołaj Frąszczak
Mikołaj Frąszczak
2023-09-20
Super miejsce ,pomogli mi z ostroga piętowa
Daniel Sniadecki
Daniel Sniadecki
2023-07-29
Perfekcja
Kasia Włodarczyk
Kasia Włodarczyk
2023-07-27
Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta, naprawdę gorąco polecam!!
Agnieszka Stachurska
Agnieszka Stachurska
2023-07-10
Profesjonalne podejście, zainteresowanie ze strony Pani terapeutki nie tylko zgłaszanym problemem, ale całym pacjentem. Szczerze polecam

 

Neurologia w  Swarzędzu

Neurologia to dziedzina medycyny, która skupia się na  diagnozowaniu i leczeniu chorób i schorzeń  ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W Centrum KORE, mieszczącym się przy Placu Zielonym 26 w Swarzędzu od wielu lat zajmujemy się dolegliwościami neurologicznymi.

Nestor polskiej rehabilitacji, profesor Wiktor Dega mówił, że współpraca lekarzy i fizjoterapeutów daje niesamowite wyniki w leczeniu pacjentów. My nadal jesteśmy wierni tej  tradycji, dlatego, wtedy gdy to konieczne, łączymy neurologię z fizjoterapią, co pozwala skuteczniej i kompleksowo spojrzeć na dolegliwości naszych pacjentów.

 

 

nurolog anna filipowicz swarzedz

 

Kto kieruje Pacjentów do lekarza neurologa?

 

Decyzja, że potrzebujesz leczenia i porady neurologa w większości przypadków pochodzi od lekarza pierwszego kontaktu. Znalezienie najlepszego neurologa w Swarzędzu lub w Twojej okolicy wymaga pewnych poszukiwań i chociaż możesz mieć zalecenie od swojego lekarza rodzinnego, zrozumiałe jest, że możesz chcieć przeprowadzić własne poszukiwania.

Neurolog powinien poznać historię choroby i wszelkie zastosowane wcześniej metody leczenia.

 

Fizjoterapia neurologiczna

 

Rehabilitacja jest bardzo ważnym elementem leczenia neurologicznego, bez którego trudno uzyskać spektakularne efekty leczenia. Właściwie prowadzona fizjoterapia neurologiczna daje najlepsze efekty, gdy prowadzona jest regularnie.

 

Zapisz się na konsultację:

Tel: 503-733-127

 

Rehabilitacja neurologiczna może być długim i trudnym zadaniem. Zapraszamy do KORE Fizjoterapia Specjalistyczna Swarzędz – Neurolog będzie ściśle współpracował z fizjoterapeutami, aby upewnić się, że Pacjent jest poddawany leczeniu, które poprawi stan i zmniejszy dolegliwości.
 
.

Czym zajmuje się neurolog?neurologiczna w swarzędzu

 

Neurolog Swarzędz specjalizuje się w leczeniu pacjentów posiadających schorzenia mózgu, układu nerwowego i rdzenia kręgowego. Układ nerwowy obejmuje wiele narządów i tkanek w całym ciele, dlatego ważne jest, aby najlepsi neurolodzy z największym doświadczeniem w pracy z pacjentami pomagali łagodzić i leczyć wszelkie doświadczane objawy.

 
 

Neurolog w Swarzędzu

 
Wszyscy Pacjenci poszukujących specjalistycznej pomocy, otrzymają profesjonalne doradztwo. Jeżeli szukasz pomocy neurologa skontaktuj się z nami i zapytaj czy możemy Ci pomóc. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami rehabilitacji, neurologii, ortopedii, neurochirurgii i traumatologii narządu ruchu.

 

Data ostatniej aktualizacji: 10.01.2023