Przybliżony czas czytania: < 1 min.

Neurolog Swarzędz to specjalista diagnozowania i leczenia chorób związanych z układem nerwowym.

 

Leczenie dolegliwości neurologicznych w Swarzędzu

 

Dolegliwości w leczeniu których może pomóc Neurolog i fizjoterapia neurologiczna:

 

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Tel: 503-733-127

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00

 

OPINIE O NAS:

robert lakotta
robert lakotta
2021-09-28
Rewelacja wszystkim polecam w 30 min postawiony na nogi!!!!jeszcze raz bardzo dziękuje
Karolina Kubik
Karolina Kubik
2021-09-11
Super atmosfera, profesjonalne podejście. Bardzo polecam.
Magda Krupa
Magda Krupa
2021-09-02
Polecam
Ola Tryk
Ola Tryk
2021-09-01
Bardzo polecam gabinet KORE - terapeuci na najwyższym poziomie wiedzy, umiejętności oraz kultury osobistej, pełni uśmiechu i zdolności fachowcy. Szeroka oferta zabiegów i różnych terapii. Atmosfera niewielkiego centrum uspokaja, że nawet największe "tortury" z zakresu terapii manualnej są niestraszne :) Nieustannie szkoląca się załoga gotowa jest stawić czoła każdemu wyzwaniu które przyniesie pacjent. Jako aktywny sportowiec zaglądam często i po sprawdzeniu wielu gabinetów, to do KORE wracam zawsze. Polecam bardzo gorąco!
Marek Małkowiak
Marek Małkowiak
2021-08-24
Jeżeli w innych zakładach leczniczych wezmą przykład z Kore to może coś się w służbie zdrowia zmieni na lepsze
karol paczuski
karol paczuski
2021-08-13
Dobra placówka mają też sprzęt do terapii polecam
Kamila
Kamila
2021-08-08
Pan Krzysztof pełen profesjonalizm, gabinet czysty, schludny, terapeuta kulturalny. Precyzja i dokładność, zarówno badania jaki i terapii. A mój brzuch już nie boli, funkcjonuje normalnie. Kilka prostych rad na temat żywienia, jakieś ziółko i kilka igieł zrobiły robotę. Pozdrawiam serdecznie
Maria
Maria
2021-08-08
Pan Krzysztof jest mega specjalistą, że swoi bólami kręgosłupa chodziłam po wielu lekarzach i tylko jadłam zalecane tabletki, które nic nie wnosiły, a nawet czułam się po nich gorzej. Nikt nie poświęcił mi tyle czasu co Pan Krzysztof, dokładnie zbadał, dotknął, użył jakiś narzędzi, no bolało ale czasem musi, zadał ćwiczenia jako pracę domową i wyjaśnił co się tam właściwie dzieje. Po 2 wizytach pomogł, minęły dwa miesiące i po bólu ani śladu. Serdecznie polecam

 

Neurologia w  Swarzędzu

Neurologia to dziedzina medycyny, która skupia się na  diagnozowaniu i leczeniu chorób i schorzeń  ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W Centrum KORE, mieszczącym się przy Placu Zielonym 26 w Swarzędzu od wielu lat zajmujemy się dolegliwościami neurologicznymi.

Nestor polskiej rehabilitacji, profesor Wiktor Dega mówił, że współpraca lekarzy i fizjoterapeutów daje niesamowite wyniki w leczeniu pacjentów. My nadal jesteśmy wierni tej  tradycji, dlatego, wtedy gdy to konieczne, łączymy neurologię z fizjoterapią, co pozwala skuteczniej i kompleksowo spojrzeć na dolegliwości naszych pacjentów.

 

 

nurolog anna filipowicz swarzedz

 

Kto kieruje Pacjentów do lekarza neurologa?

 

Decyzja, że potrzebujesz leczenia i porady neurologa w większości przypadków pochodzi od lekarza pierwszego kontaktu. Znalezienie najlepszego neurologa w Swarzędzu lub w Twojej okolicy wymaga pewnych poszukiwań i chociaż możesz mieć zalecenie od swojego lekarza rodzinnego, zrozumiałe jest, że możesz chcieć przeprowadzić własne poszukiwania.

Neurolog powinien poznać historię choroby i wszelkie zastosowane wcześniej metody leczenia.

 

Fizjoterapia neurologiczna

 

Rehabilitacja jest bardzo ważnym elementem leczenia neurologicznego, bez którego trudno uzyskać spektakularne efekty leczenia. Właściwie prowadzona fizjoterapia neurologiczna daje najlepsze efekty, gdy prowadzona jest regularnie.

 

Zapisz się na konsultację:

Tel: 503-733-127

 

Rehabilitacja neurologiczna może być długim i trudnym zadaniem. Zapraszamy do KORE Fizjoterapia Specjalistyczna Swarzędz – Neurolog będzie ściśle współpracował z fizjoterapeutami, aby upewnić się, że Pacjent jest poddawany leczeniu, które poprawi stan i zmniejszy dolegliwości.
 
.

Czym zajmuje się neurolog?neurologiczna w swarzędzu

 

Neurolog Swarzędz specjalizuje się w leczeniu pacjentów posiadających schorzenia mózgu, układu nerwowego i rdzenia kręgowego. Układ nerwowy obejmuje wiele narządów i tkanek w całym ciele, dlatego ważne jest, aby najlepsi neurolodzy z największym doświadczeniem w pracy z pacjentami pomagali łagodzić i leczyć wszelkie doświadczane objawy.

 
 

Neurolog w Swarzędzu

 
Wszyscy Pacjenci poszukujących specjalistycznej pomocy, otrzymają profesjonalne doradztwo. Jeżeli szukasz pomocy neurologa skontaktuj się z nami i zapytaj czy możemy Ci pomóc. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami rehabilitacji, neurologii, ortopedii, neurochirurgii i traumatologii narządu ruchu.

 

Data ostatniej aktualizacji: 10.01.2023