Przybliżony czas czytania: 4 min.

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Prosimy o zapoznanie się z opiniami na temat prowadzonych przez nas kursów i szkoleń

Dr n. med. Małgorzata Chochowska
Taping medyczny u kobiet w ciąży i połogu – autorski kurs dla fizjoterapeutów i położnych

Warsztaty oceniam na 5! Informacje przekazane w sposób rzetelny, przystępny i przyjemny. Dobrze było spróbować samemu przykleić taśmy oraz wypróbować na sobie.

Jasno przekazana wiedza. Super zademonstrowana! Możliwość przećwiczenia. Rewelacyjna forma kontaktu.

Jasno i prosto przekazane informacje, a sam warsztat świetnie przygotowany. Dużo rzetelnych informacji. Super wykładowca!!!

Jasno przekazana wiedza. Super zademonstrowane techniki, możliwość przećwiczenia na sobie i wspaniała forma kontaktu.

Bezpośredni kontakt oraz prosty i przejrzysty przekaz ukierunkowany na najistotniejsze elementy. DZIĘKUJEMY.

Łatwy i przystępny przekaz oraz wspaniała nowatorska metoda dla położnych.

RE-WE-LA-CJA!!! Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Wielkie dzięki. Dobrze było to usłyszeć, zrozumieć i choć trochę liznąć tematu.

Wiadomości podane w bardzo przystępny sposób. Świetny wykład!!! W końcu cos dodatkowego w położnictwie, co wykracza poza dotychczasowe metody.

Interesująca metoda. Nie miałam pojęcia, ze taping medyczny można zastosować na tyle sposobów (a szczególnie w położnictwie). Warsztaty minęły za szybko, co znaczy, że były interesujące.

Bardzo ciekawe zajęcia, prowadzone w sposób interesujący, aktywizujący uczestników, w sposób zrozumiały i przystępny omówiono zasady tapingu i wykorzystanie tej metody w położnictwie.

Rzetelność, wysoki poziom przekazanej wiedzy, widać, że jest to Pani pasją. Bardzo dziękuję postaram się skorzystać w środowisku pracy.

Kurs poprowadzony profesjonalnie i ciekawie. Prowadząca z pasją i zaangażowaniem przekazywała w tak krótkim czasie najważniejsze informacje. Bardzo dziękuję.

Super ciekawa metoda. Jak zawsze zbyt mało czasu a każdy uczestnik chce osiągnąć perfekcję w działaniu. Bardzo sympatyczna i profesjonalna prowadząca. Metoda bardzo fajna do masowego rozpowszechniania.

Warsztaty dobrze przeprowadzone. Zajęcia praktyczne – super! Mieliśmy plastry do swojej dyspozycji i pracowaliśmy w małych grupach. Bardzo merytoryczne. Za krótko…

Bardzo ciekawy temat i kompetentny wykładowca. Dobrze przeprowadzony warsztat – dynamika, punktualność, konkret. Cieszę się, że miałam możliwość odbycia kursu!

Dobre ćwiczenia, dającą ogólną orientację i zachęcające do korzystania z tapingu w pracy z kobietą ciężarną oraz w stosunku do siebie i swojej rodziny.

Warsztaty bardzo ciekawe i godne polecenia. Prowadząca w pełni profesjonalna. Przekaz bardzo zrozumiały.

Bardzo fajne warsztaty, duża wiedza – prowadząca wzbudza zaufanie. Zachęciła mnie i zainspirowała do stosowania tej metody. Dziękuję za podzielenie się wiedzą.

Warsztaty bardzo ciekawe i za krótkie!!! Dały mi szansę na nowe myślenie o fizjoterapii i pomocy w dolegliwościach bólowych pacjenta.

Bardzo ciekawy temat kursu – pierwszy raz uczestniczyłam w zajęciach dotyczących tapingu. Prowadząca super – duża wiedza teoretyczna i praktyczna. Zajęcia z Panią jak zawsze – za krótkie.

Warsztaty zachęcają do zgłębiania wiedzy na temat tapingu. Interesująca, nieinwazyjna metoda. Możliwość wszechstronnego zastosowania tu i teraz.

Myślę, że kurs z tapingu u ciężarnych był super, chociaż dla mnie to nowość. Brawo z wykład i naukę. Dobra metoda i niezwykle pomocna.

Ponownie jeden z najciekawszych warsztatów w jakich uczestniczyłam. Dziękuję.

Dr n. med. Małgorzata Chochowska
Czynne i bierne techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego – autorski kurs dla fizjoterapeutów i terapeutów manualnych

Świetne było to, ze mogliśmy się nawzajem testować. Pokazała nam Pani różne kombinacje technik, w zupełnie nowych, nieznanych ustawieniach.

Mateusz Ł.

Jasno i przejrzyście przedstawiony materiał, materiał przede wszystkim „na czasie”, dużo przykładów i ciekawych rzeczy dotyczących przedstawianego tematu.

Szymon M.

Prowadząca super zaangażowana w zajęcia. Duża ilość pozycji, pokazywanych ćwiczeń, technik itp. Super!

Wojciech L.

Świetny sposób prowadzenia zajęć, ciekawa tematyka, dobra atmosfera. Mało czasu na omówienie wszystkich ciekawych zagadnień.

Sylwia D.

Wspaniałe wyjaśnienie zjawiska krótkiej pięty – bardzo przydatne w pracy. Rewelacyjna praca z blizną!

Katarzyna B.

Zajęcia bardzo ciekawe i bardzo przydatne. Jest Pani otwarta na propozycje kursantów i dostosowuje się do naszych oczekiwań. Dziękuję.

Martyna P.

Bardzo zaangażowany wykładowca z dużą wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Bardzo praktyczna forma zajęć, dużo technik pracy – po każdej technice wykładowca sprawdzał czy została przez nas wykonana prawidłowo. Plus za dostarczone materiały – niezbędne do pracy. Zbyt mała ilość godzin na tak ciekawe zagadnienia!

Karolina K.

Rewelacyjny dobór tematyki i prowadzenie zajęć w formie czysto praktycznej. Wspaniały sposób prezentacji zagadnień autoterapii i możliwość wykorzystania w niej „urządzeń domowych”.

Paulina J.

Wszystkie rzeczy o których była mowa można od razu wykorzystać do pracy z pacjentem.

Sylwia M.

Świetny, zaangażowany wykładowca – angażujący grupę. Pierwszy raz miałam możliwość przećwiczenia technik pracy w ostrym bólu odcinka C i L kręgosłupa. Bardzo przydatny materiał

Dorota D.

Najbardziej podobała mi się wiedza prowadzącej i jej chęć przekazania nam jak najliczniejszych informacji. Dużo dowiedziałam się o autoterapii w migrenach, co zastosowałam już w pracy. To samo trening dna miednicy. Mam dwie pacjentki które ostatnio rodziły i wprowadziłam te ćwiczenia do ich życia. Mówią, że czują się zdecydowanie lepiej. Sama stosuję „siady” na relaksację stawów biodrowych bo mam z nimi problemy.

Magdalena B.

Konkretne działania w postępowaniu leczniczym, ciekawe rozwiązania autoterapeutyczne, nieznane mi wcześniej metody i możliwość zastosowania wyuczonych rzeczy w mojej praktyce zawodowej. Doświadczony, chętny do przekazywania wiedzy prowadzący.

Anna M.

Wszystkie techniki były bardzo dokładnie pokazywane, zawsze można było dopytać o szczegóły i zawsze też uzyskiwaliśmy odpowiedź na nasze pytania. Bardzo dużo dobrego materiału!

Małgorzata L.

Dobrze przedstawione problemy, omówienie tematu oraz jasno przekazywana wiedza. Praca domowa z karkówką była świetna.

Katarzyna F.

Najbardziej podobały mi się entuzjazm i fachowość osoby prowadzącej, dobór szerokiego spektrum zagadnień i ich tematyka. Trochę za wczesna pora rozpoczynania zajęć.

Łukasz M.

Miła atmosfera na zajęciach, bogata wiedza i doświadczenie osoby prowadzącej! Dobrze przygotowane prezentacje, przez co łatwiejsza możliwość utrwalenia i zapamiętania.

Magdalena S.

Te techniki będę mogła wykorzystać w pracy z pacjentami.

Sylwia P.

Bardzo urozmaicona tematyka, mimo ze część tematów była już mi znana z innych kursów, to Pani w ciekawy sposób przekazała nam jeszcze raz te tematy i pokazała dużo nowych i ciekawych technik.

Aneta O.

Bardzo zorganizowany czas pracy i fascynujące zagadnienia, które od razu można było przetestować w gabinecie. Jedne z najlepiej prowadzonych zajęć w których uczestniczyłam!

Katarzyna N.

Duże zaangażowanie osoby prowadzącej, bardzo ciekawie prowadzone zajęcia uaktywniające grupę. Fajny dobór „rekwizytów”. Fajny pomysł z zaliczeniem z karkówką.

Dorota W.

Fascynujące zagadnienia związane z nietrzymaniem moczu i migrenami – prostej przyczyny od razu zastosowałam je u mojej mamy. Praca na powłokach brzusznych – pępek, przepona – bardzo przydatne zajęcia. Zdecydowanie za mała liczba godzin.

Katarzyna M.

Przedstawienie tematu w sposób wyczerpujący i przedstawienie danego zagadnienia w odniesieniu do „całości”. Wiele informacji praktycznych – ukierunkowanie na konkretne przypadki diagnostyczne oraz dbałość o precyzję wykonania technik leczniczych. Chętnie uczestniczyłabym w większej ilości godzin, dzięki temu można by przerobić większy zakres materiału.

Marta Sz.

Prosty sposób przekazania treści – w sposób jasny i obrazowy. Poświęcenie dużej części na zajęcia praktyczne, kontrola nad wykonywanymi przez nas ćwiczeniami, terapią. Możliwość dopytywania się, gdy coś nie było jasne. Czasami zbyt duża ilość informacji na raz.

Izabela Ś.

Najbardziej podobało mi się przygotowanie wykładowcy do zajęć i dyscyplina. Konkretne zagadnienia które przydadzą się w pracy z pacjentami oraz bardzo zrozumiały przekaz.

Paulina S.

Wcześniej praca na więzadłach była mi nieznana oraz nie umiałem pracować z pacjentem cierpiącym na bóle migrenowe nie był mi też znany wpływ stresu na organizm człowieka. Te zagadnienia uważam za REWELACYJNE! Dziękuję Pani Doktor.

Michał S.

Bardzo wnikliwa ocena pacjenta, zwrócenie uwagi na istotne zaburzenia u pacjenta i powiedzenie jaka terapia czy technika w danym przypadku będzie odpowiednia. Podejście osoby prowadzącej do każdej osoby grupy. Zbyt mało godzin!

Jolanta J.

Nigdy wcześniej nie miałem możliwości pracy na przedniej stronie szyi – ze strukturami krtani i mięśni gnykowych. To było niesamowite.

Piotr K.

Nowoczesne podejście do tematu jakim są powięzi i ich rola w organizmie człowieka oraz sposoby wpływania na nią poprzez techniki fizjoterapeutyczne. Materiał przedstawiony klarownie.

Michał D.

Poznałam nową i użyteczną wiedzę, podaną w przyjazny sposób – było dużo ćwiczeń praktycznych, dobrze został zobrazowany model tensegracyjny i dostałem dużo przydatnych materiałów naukowych. Dużo nowej wiedzy w krótkim czasie. Dziękuję!

Michał H.

Najbardziej podobała mi się systematyczna praca, tzn. że wszystko po kolei było robione i ćwiczone według konkretnego porządku i według toku zajęć.

Aleksandra O.

W zajęciach podobało mi się poznanie nowych technik terapeutycznych, spojrzenie na problem pacjenta z różnych stron – w różnym ujęciu terapeutycznym. Możliwość wykorzystania zaprezentowanych na zajęciach technik w pracy z pacjentem.

Anna K.

Zajęcia prowadzone z narzuconym tempem – wszyscy robimy to samo a nie każdy robi co chce. Ciekawe anegdoty poszerzające tematykę zajęć. Plus za używanie profesjonalnego mianownictwa fizjoterapeutycznego.

Słonimska E.

Bardzo sie cieszę, że mogłam uczestniczyć w zajęciach rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Zdobyte umiejętności praktyczne oraz teorię wykorzystam w swojej pracy kompleksowo. Bardzo ciekawe zajęcia, przeprowadzone w sposób zrozumiały i dostępny. Polecam wszystkim studentom oraz osobom które pracują w zawodzie.

Barbara R.

Data ostatniej aktualizacji: 19.11.2016