Masażer prostaty OPINIE uzytkowników 2023
Facebook
Przybliżony czas czytania: 2 min.

 

Opinie użytkowników masażera prostaty są zróżnicowane. Niektórzy uważają, że masażer prostaty jest rewelacyjny i przynosi niezapomniane doznania. Inni z kolei nie są zadowoleni z jego działania, uważając że jest niewystarczająco skuteczny lub zbyt nieprzyjemny w użyciu.

Warto jednak pamiętać, że masażer prostaty jest zabawką erotyczną, a jego skuteczność i odczucia zależą od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Przed zakupem masażera prostaty warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników oraz poradzić się specjalisty w zakresie zdrowia mężczyzn, który może doradzić, który model będzie najlepszy dla danej osoby.

 

masażer prostaty opinie

 

Masażer prostaty opinie użytkowników

 

Poniżej przedstawiamy opinie i wrażenia z używania masażerów prostaty.

 • „Masażer prostaty to najlepsza inwestycja jaką zrobiłem w moim życiu. Dzięki niemu osiągam niesamowite orgazmy i czuję się znacznie lepiej fizycznie i psychicznie.”

 

 • „Miałem duże oczekiwania wobec masażera prostaty, ale niestety nie spełnił on moich oczekiwań. Uważam, że jest zbyt nieprzyjemny w użyciu i nie przynosi odpowiedniego efektu.”
 • „Po długim namyśle zdecydowałem się na zakup masażera prostaty i nie żałuję tego wyboru. Dzięki niemu odkryłem nowe doznania seksualne i czuję się znacznie lepiej.”
 • Podoba mi się, że wszystko, co co musiałem zrobić, polegało na myśleniu o przyjemnościach, a ruch wibracyjny mnie wciągnął, ale tak naprawdę to wibracje mnie doiły! Na pewno zrobiłem z tego dobry użytek. Ponieważ mam problemy z zaburzeniami erekcji.
 • Kształt i rozmiar są dla mnie świetne, silnik wibracyjny jest mocny i spójny, a pełne naładowanie utrzymuje go przez wiele godzin. Jednak jego wyjątkowa cecha (ruch wahadłowy) ma bardzo słaby silnik i działa tylko wtedy, gdy znajduje się na zewnątrz ciała. Niezbyt to przydatne.
 • Masażer prostaty wydoi cię, czy tego chcesz, czy nie. Noszę pod nim ręcznik papierowy lub pieluchę, aby było przytulnie. Dzięki temu łapię wszystko, co wychodzi. Po około pół godzinie wykonywania „rutynowych czynności” rozpiąłem pieluchę, by znaleźć ładną plamę z przodu. Zdecydowanie spełnia swoje zadanie! Część, która znajduje się na zewnątrz między nogami, może zacząć się ocierać i być niewygodna, zwłaszcza jeśli chodzisz z nią.”
 • „Wypróbowałem już jedną podstawową zabawkę do masażu prostaty i pamiętam, że była dość intensywna i podobało mi się. Dlatego bardzo chciałem wypróbować jakąś bardziej zaawansowaną odmianę.

  Masażer prostaty dotarł szybko, zgodnie z reklamą, w eleganckim, dyskretnym opakowaniu. Od razu byłem pod wrażeniem jakości zabawki, gdy ją otworzyłem, solidnej konstrukcji i miękkiej, gładkiej tekstury, z wodoodpornym portem ładowania. Jest również wyposażony w kabel ładujący USB i ładny minimalistyczny pilot do obsługi trybów i ustawień.

  Sterowanie jest całkiem przyjazne dla użytkownika i intuicyjne, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania na samym masażerze, a wszystkim innym można zarządzać za pomocą pilota. Pilot ma dość krótki zasięg, ale jeśli naprawdę potrzebujesz kontroli dalekiego zasięgu, prawdopodobnie lepiej będzie z jeżeli zakupisz jedną z zabawek kontrolowanych przez aplikację na telefon, która jest zwykle dużo droższa.

  Jeśli korzystałeś z innych masażerów prostaty, ten jest średniej wielkości, niezbyt duży, ale nadal może stanowić wyzwanie, jeśli jesteś całkowicie początkujący.

  W każdym razie nasmarowałem, włożyłem zabawkę i zacząłem testować! Naprawdę podoba mi się, jak możesz niezależnie kontrolować wibracje i ruch. Istnieje dobry zakres intensywności wibracji, a ruch ma kilka różnych wzorców, z których niektóre stworzyły bardzo intensywne doznania!

  Dodatkowo wibracje w pewnym stopniu przechodzą przez ciebie. Szczerze mówiąc, jest to teraz moja nowa ulubiona zabawka i wiem, że będę miał z niej mnóstwo pożytku!

  Późniejsze czyszczenie zabawki było bardzo łatwe, dzięki wodoodpornemu portowi ładowania nie ma obaw o uszkodzenia, a gładka powierzchnia bez większych zakamarków jest czysta w mgnieniu oka.

  Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować masażer prostaty po raz pierwszy, czy szukasz innego, ponieważ już go lubisz, BARDZO polecam ten! Zawsze możesz zacząć od najmniejszego ustawienia, a zakres wibracji i ruchu daje wiele pola do eksperymentowania. Ogólnie 10/10.

 • Niemal realistyczne wrażenie, że ruch masażera prostaty sprawia wrażenie, jakby ktoś mówił „chodź tutaj”, jest łatwy do czyszczenia i uwielbiam fakt, że jest wyposażony w pilota i ma różne wibracje. ”

 

Użytkownicy opisują masażery prostaty jako rewolucyjny sposób na poprawę zdrowia prostaty i zwiększenie doznań seksualnych. Według nich, masażer prostaty jest łatwy i bezpieczny w użyciu, a jego działanie jest skuteczne i daje zauważalne efekty.

Inni użytkownicy, z kolei, są bardziej sceptyczni co do skuteczności i bezpieczeństwa stosowania masażu prostaty. Zwracają uwagę na możliwe ryzyko infekcji, urazów i bólu podczas stosowania tych urządzeń. Niektórzy uważają również, że masażer prostaty jest zbyt inwazyjny i nieprzyjemny w użyciu.

Należy jednak pamiętać, że opinie na temat masażerów prostaty są bardzo subiektywne i zależą od indywidualnych doświadczeń użytkowników. Warto zwrócić też uwagę na opinie ekspertów.

 

 

TUTAJ przeczytasz jak opóźnić orgazm i wydłużyć czas stymulacji

 

Bibliografia:

 1. „The Prostate Massage Manual: What Every Man Needs To Know For Better Prostate Health and Sexual Pleasure” by Ronald M. Bazar (https://www.amazon.com/Prostate-Massage-Manual-Health-Sexual/dp/0985716304)
 2. „Prostate Massage and Health” by Dr. Leroy Jones (https://www.prostate-massage-and-health.com/)
 3. Opinie użytkowników masażera prostaty na forum erotycznym

Data ostatniej aktualizacji: 07.05.2024

Wizyta w KORE Swarzędz :)BONY PODARUNKOWE