Przybliżony czas czytania: < 1 min.

masaż mana lomi lomi poznań swarzędz

 

Masaż Mana-Lomi® wykorzystuje hawajskie rdzenne koncepcje leczenia, które działają na ciało, umysł i ducha. Jest to precyzyjny, terapeutyczny, klinicznie zorientowany styl rozwiązywania problemów z ciałem, który może być stosowany do zapobiegania i leczenia dolegliwości, jak również do łagodzenia stresu i pomagania pacjentom w rozluźnieniu.

Ten szczególny rodzaj masażu lomi lomi dotyczy całego naszego ciała, a zwłaszcza układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej, układu krążenia, układu nerwowego oraz układu oddechowego i trawiennego. Ten styl hawajskiego masażu leczniczego działa również na nasze emocje i mysli pozytywnie wpływając na nasze ciała.

Mana Lomi bywa tłumaczone jako „hawajski masaż duchowy” (Mana Lomi to „siła życiowa lomi”), ponieważ Lomi lub Lomi-lomi opisuje hawajską koncepcję przepływu energii.

Masaż Mana Lomi® często zalecany jest osobom, które doświadczają bólu lub na co dzień doświadczają wysiłku fizycznego np. czynnie uprawiając dyscypliny sportowe.  Mana Lomi® bywa porównywane do muzyki, która zmienia krążenie krwi i limfy, eliminuje toksyny i obrzęki, łagodzi skurcze mięśni i wpływa na metabolizm tkanek.

lomi poznań cena

 

Mana Lomi® to się o hawajskie metody uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Jest to wyjątkowa forma, skupiająca się na rozwiązywaniu problemów poprzez pracę z ciałem. To głęboki i potężny, taki sposób uzdrawiania, który przynosi natychmiastowe i długotrwałe efekty. Mana Lomi® symbolicznie oznacza „energetyczną komunikację, sięganie do głębi kości, a tym samym duszy, danej osoby”.

W nie tak odległej przeszłości Hawajów, każda wioska w każdym okręgu, na każdej wyspie miała swojego specjalistę Lomi, któremu mieszkańcy ufali i na którym polegali. Chociaż lomilomi było powszechnym lekarstwem wśród członków rodziny na drobne bóle, to terapeuta lomi leczył bardziej złożone problemy.

Zapraszamy pacjentów z Poznania, Swarzędza i okolic.

Koszt 60 min. sesji terapeutycznej wynosi 150 zł.

 

Polecamy również: japoński liftingujacy masaż twarzy, szyi i dekoltu oraz japoński masaż głowy SHIRO ABHYANGA.

Bony podarunkowe KORE – idealny pomysł na prezent.

 

 

Zadzwoń – zapytaj:

Tel: 503-733-127

 

Data ostatniej aktualizacji: 26.03.2023