KORE Fizjoterapia Specjalistyczna to jedyna tak multidyscyplinarna klinika fizjoterapeutyczna w Poznaniu i okolicach. Świadczymy usługi w zakresie leczenia urazów sportowych, urazów kręgosłupa szyjnego, , bólu szyi i pleców, pooperacyjnej całkowitej rehabilitacji stawu biodrowego/kolana, rehabilitacji  w przypadku zawrotów głowy i osteopatii obejmującej terapię czaszkowo-krzyżową oraz terapię wisceralną.

Zanim wybierzesz swojego fizjoterapeutę z Poznania, zwróć uwagę na te 7 najczęściej popełnianych błędów: 

  1. Wybór fizjoterapeuty tylko dla wygody. To, że fizjoterapeuta znajduje się w pobliżu, nie oznacza, że ​​otrzymasz dobrą opiekę. Możesz to zrobić, a być może w szafie fizjoterapeutycznej masz najlepszy zespół fizjoterapeutów. Generalnie jednak bliskość nie zawsze jest skorelowana z umiejętnościami.
  2. Nie robię żadnych wstępnej selekcji. Zanim wybierzesz swoją klinikę fizjoterapii, zapytają o nią GOOGLE. Co o niej„mówią na mieście”?
  3. Nie wybieranie fizjoterapeuty specjalizującego w Twoim obszarze. Wszyscy fizjoterapeuci mają obszary szczególnego zainteresowania i podwyższone umiejętności kliniczne. Poszukaj fizjoterapeuty, który wydaje się być najlepiej dopasowany do tego, czego potrzebujesz. Jednym z takich „niszowych” przykładów może być najbardziej kompetentny fizjoterapeuta specjalizujący się np. w fizjoterapii stomatologicznej , czy fizjoterapii po urazach .
  4. Nie pytanie znajomych o opinie. Nie ma nic lepszego niż potwierdzenie, że wybrana klinika fizjoterapii ma dobrą reputację, aby wzmocnić Twoje zaufanie do swojego wyboru . Jednym z coraz częstszych sposobów wyboru specjalisty, o którym się dowiedziałem, jest opublikowanie posta na Facebooku w stylu „czy ktoś zna dobrego fizjoterapeutę?”
  5. Wybór ceny. Nie jest tajemnicą, że fizjoterapia to profesjonalna usługa – nie jest tania. Jak prawie każdy produkt lub usługa, najtańszy rzadko oznacza najlepszą jakość. Sprawdź cenę, dopóki nie poczujesz się komfortowo z opłatą za usługę ma uzasadnienie w cenie.
  6. Nie sprawdzanie, czy wybrana klinika fizjoterapii oferuje pełen zakres diagnostyki (np. badanie USG) i metod leczenia.
  7. Brak sprecyzowania swoich oczekiwań przed rozpoczęciem leczenia. Niespełnione oczekiwania będą źródłem rozczarowania jakimkolwiek leczeniem. Pamiętaj, aby wyjaśnić swoje oczekiwania z wybranym przez siebie fizjoterapeutą przed rozpoczęciem procesu leczenia.

 

Fizjoterapia Poznań – Swarzędz:

Tel: 503-733-127

Lub umów się on-line

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00

Fizjoterapia Poznań
Zespół KORE Fizjoterapia Specjalistyczna.

OPINIE O NAS:

Nasz zespół

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta uroginekologiczny, hirudoterapeuta

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy, hirudoterapeuta

osteopata cennik

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy

Agnieszka Woelke

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy

technik czystości i dezynfekcji

Galeria

Opinie pacjentów

Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami o naszym zespole zamieszczonymi w serwisie ZnanyLekarz.pl, oraz prosimy o pozostawienie tam swojej opinii.

Media o nas

Zaufali nam

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu
Acta Physica Polonica
Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym
Malinowa szkoła rodzenia RUBUS
Wyższa szkoła Edukacji i Terapii
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Polski Związek Bobslei i Skeletonu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes