Przybliżony czas czytania: < 1 min.

Trener personalny Swarzędz. Trener personalny to osoba, która posiada wiedzę, umiejętności i zdolności niezbędne do projektowania bezpiecznych i skutecznych programów fitness. Instruuje i pomaga swoim Klientom w osiąganiu osobistych celów zdrowotnych i sprawnościowych.

Trening personalny to praca, która zaczyna się od serca, motywacji i miłości do fitnessu. To zdecydowanie więcej niż pompowanie żelaza na siłowni :)

trener personalny swarzędz zalasewo

Trener personalny

Trener personalny pomaga swoim klientom osiągnąć określone cele  w tym między innymi

  • utratę wagi,
  • trening siłowy,
  • tonizację,
  • lub ogólne działania wspierające zdrowie.

Poziom sprawności każdego klienta może być bardzo różny, dlatego trener może wprowadzać jednego klienta w podstawowe ćwiczenia, pomagać drugiemu w programie odchudzania, a trzeciemu pomagać w zaawansowanych celach treningowych.

Trener personalny może również zostać poproszony o stworzenie lub zrewidowanie określonych procedur treningowych dla swoich klientów, w celu uzyskania dodatkowej utraty wagi, szybkości lub wzmocnienia mięśni. W niektórych przypadkach trenerzy osobiści pomogą również klientom w planach zdrowotnych i żywieniowych, takich jak prowadzenie dietetyczne lub praca z dietetykiem.

 

Kim jest trener personalny? Jak wybrać dobrze?

Trener personalny w swarzędzu zalasewie

Trener personalny to osoba która:

  • Posiada praktyczną wiedzę z zakresu anatomii człowieka oraz pojęć ćwiczeń funkcjonalnych, podstawowego żywienia i zasad wykonywania ćwiczeń
  • Ma umiejętności zaprojektowania i wykonania w sposób bezpieczny i efektywny indywidualnych igrupowych programów ćwiczeń fitness , dostosowanych do potrzeb i osiągalnych celów indywidualnego swojego klienta
  • Rozumie potrzebę i znaczenia badań przesiewowych i oceny klienta ; ma biegłość w przeprowadzaniu tych ocen początkowo i w trakcie cyklu treningowego
  • Ma dużą chęć pomocy klientom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych i sprawnościowych poprzez odpowiednie ćwiczenia sercowo-naczyniowe, siłowe, elastyczności  czy oporowe.

W KORE Fizjoterapia Specjalistyczna w Swarzędzu współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu diety, treningu personalnego w celu holistycznej opieki nad zdrowiem naszych Pacjentów.

Dowiedz się więcej:

Tel: 503-733-127

Adrian Dull Trener personalny Swarzędz
Adrian Dull – trener personalny Swarzędz

mgr Adrian Dull – Trener Personalny Swarzędz

Adrian o sobie:

” W 2018 roku ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem również certyfikowanym terapeutą powięziowym, trenerem personalnym, a także technikiem masażu. Całą moją pracę treningowo-terapeutyczną staram się łączyć z zastosowaniem odpowiednich modeli żywieniowych.”

trening personalny swarzędz zalasewo Adrian Dull

 

Trener personalny na koniec...

W jednym zdaniu:

Trener personalny pracuje, aby pomóc Klientowi osiągnąć cele zdrowotne i fitnessowe.

Najlepsi trenerzy stosują uznane metody, do których mają odpowiednie kwalifikacje, aby osiągnąć te cele.1

Współpracują ze swoimi klientami, aby tworzyć kamienie milowe i śledzą postępy za pomocą wskaźników, na których zależy ich klientom. Nieustannie oceniają postępy i regularnie dostosowują program, aby klient zawsze zbliżał się do swoich celów.2

 

Siłownia SwarzędzJak wybrać najlepszą siłownię?

Data ostatniej aktualizacji: 11.05.2023