Drenaż limfatyczny Poznań. Coś niedobrego dzieje się z Twoimi nogami? Grudki, cellulit, skóra jakby nie ta sama, a jeszcze po dłuższym staniu nogi są opuchnięte. Szpilek to już dawno nie nosiłaś, bo nie sposób. Znasz to?

Przyczyną może być zastój limfy (obrzęk limfatyczny) a ratunkiem drenaż limfatyczny.

Zadzwoń – zapytaj:

Tel: 503-733-127

Drenaż limfatyczny jako skuteczny zabieg fizjoterapeutyczny

Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub urządzeń stworzonych do tego celu, usprawniane jest krążenie limfy, co wpływa na redukcję obrzęku. Oprócz poprawy „na urodzie” dzięki stosowaniu drenażu limfatycznego zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych.

masaż limfatyczny Poznań

W Centrum KORE pod Poznaniem oferujemy drenaż limfatyczny wykonywany za pomocą nowoczesnego pneumatycznego urządzenia BTL. Zabieg polega na naprzemiennym wtłaczaniu powietrza do mankietów, specjalnie skonstruowanych dla kończyn  i jego wypuszczaniu w odpowiednich odstępach czasowych. Po zabiegu pacjent odczuwa relaks , odprężenie i lekkość. Już po jednym zabiegu poczujesz różnicę.  Znikają obrzmienia i uczucie ociężałości. Ten rodzaj zabiegu polecamy osobom, które wykonują prace siedzącą lub stojącą a ich nogi narażone są na problemy naczyniowe.

Polecamy również: Antycellulitową terapię falą akustycznąO zabiegu

Pobierz rewelacyjny E-book

MUSZĘ SIĘ ZA SIEBIE WZIĄĆ!

Jak nie rzucić diety po miesiącu i co zrobić żeby kilogramy nie wróciły

POBIERZ

 

 

Wskazania do drenażu limfatycznego:

cellulit
modelowanie sylwetki
przewlekłe obrzęki
zespół ciężkich nóg
niewydolność żył
zapobieganie powstawaniu żylaków i problemy z żylakami
otyłość
poprawa odżywienia skóry

Działanie masażu limfatycznego :

przyspiesza eliminację toksyn
wpływa na odżywianie i ukrwienie mięśni
polepsza strukturę skóry, wygładza ją, ujędrnia
wpływa na poprawę funkcjonowania układu limfatycznego
pomaga likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg

Drenaż limfatyczny Poznań – jakie wykazuje działanie?

Drenaż limfatyczny jest metodą leczenia, której celem jest udrożnienie i usprawnienie krążenia limfy w naczyniach limfatycznych, tak aby  zapobiec zastojom i obrzękom limfatycznym. Drenaż limfatyczny poznań jest również stosowany w medycynie estetycznej.

Czym jest obrzęk limfatyczny?

Podczas gdy serce nieustannie pompuje krew przez naczynia krwionośne, praca układu limfatycznego polega na ruchu mięśni gładkich w celu transportu płynu przez naczynia limfatyczne. Różne dolegliwości mogą zakłócać prawidłowy przepływ limfy, powodując gromadzenie się płynu limfatycznego w określonych obszarach ciała, często w rękach lub nogach, gdzie może powstawćobrzęk.
Stan ten nazywa się obrzękiem limfatycznym. U ludzi może rozwinąć się obrzęk limfatyczny w wyniku infekcji, leczenia raka, które obejmuje usunięcie węzłów chłonnych, oraz każdego stanu, który uszkadza układ limfatyczny.
Masaż limfatyczny może zmniejszyć obrzęk i poprawić krążenie w całym układzie limfatycznym. Masaż limfatyczny jest zwykle częścią programu terapeutycznego zwanego terapią limfatyczną przeciwobrzękową.

Drenaż limfatyczny Poznań cena

Zapraszamy na masaż limfatyczny wykonywany przez terapeutę lub nowoczesne urządzenie BTL do drenażu limfatycznego. Koszt zabiegu wynosi: 120 zł

 

Zadzwoń – zapytaj:

Tel: 503-733-127

Dojazd z na drenaż limfatyczny z miasta Poznań, jest możliwy samochodem (bezpłatny parking dla Pacjentów) oraz autobusem z Ronda Rataje oraz Ronda Śródka.

 

Kiedy drenaż limfatyczny nie jest wskazany?

Drenaż limfatyczny nie jest zalecany osobom z następującymi schorzeniami:

  • zastoinowa niewydolność serca
  • historia zakrzepów krwi lub udaru mózgu
  • obecna infekcja
  • problemy z wątrobą
  • problemy z nerkami