Cellulit to zmora wielu kobiet. Powstaje on na skutek wielu czynników – siedzącego trybu życia, nieprawidłowej diety, zaburzeń mikrokrążenia, zmian hormonalnych. Zabiegiem, który pomoże nam wygładzić i przywrócić jędrność skórze jest leczenie cellulitu z wykorzystaniem fal akustycznych.

Na czym polega?

Fale dźwiękowe oddziałują na wybrane partie ciała, stymulując procesy leczenia skóry. Redukują komórki tłuszczowe, dzięki czemu poprawia się napięcie i elastyczność skóry. Zabieg rozpoczynany jest od nałożenia żelu kontaktowego, który zapewnia dotarcie fal akustycznych w odpowiednie miejsce bez utraty energii. Jest on bezbolesny i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Jego czas trwania wynosi około pół godziny. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii – jego kilkukrotne powtórzenie wzmacnia efekty i czyni je bardziej długotrwałymi. Wykonuje się je 1-2 razy w tygodniu.

Efekty zabiegu

Zabieg zalecany jest w każdym stadium cellulitu oraz utracie jędrności skóry w obszarze pośladków, ud, bioder, brzucha czy ramion. Rozbija tkankę tłuszczową i znacznie poprawia kondycję skóry. Komórki tłuszczowe zatrzymywane są w warstwie podskórnej. Zmniejsza się obwód ciała, a zabieg pozwala na modelowanie sylwetki. Skóra staje się napięta, gładka i odmłodzona.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu należy stosować dietę niskotłuszczową i pić dużo wody, około 2-3 litrów dziennie, aby przyspieszyć usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Wskazane jest również wykonywanie ćwiczeń fizycznych, aby wzmocnić efekty zabiegu.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty terapii antycellulitowej?

  • Zabiegi falą uderzeniową likwidują cellulit w najbardziej zaawansowanym stadium, a efekty widzimy już po 5 zabiegach.
  • Poprawa stanu skóry wzrasta nieprzerwanie do 3 miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania?

Do przeciwwskazań należy niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe, żylne, układu krążenia, cukrzyca, posiadanie metalowych implantów w ciele, okres ciąży i karmienia piersią.

Cena zabiegu: 100 zł     Pakiet 10 zabiegów 1000 zł 800 zł

Polecamy również: Program wspomagający odchudzanie – informacja o programie.