Przybliżony czas czytania: 3 min.

Zabawki erotyczne to dzisiaj nieodłączny element intymnej sfery wielu ludzi. Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę, że eksperymentowanie z seksualnością może przynieść wiele korzyści. Zabawki erotyczne pozwalają na odkrycie nowych doznań, lepsze zrozumienie potrzeb własnych i partnera oraz na osiągnięcie jeszcze większej satysfakcji w sferze intymnej.

W tym artykule przedstawimy, jak wybrać odpowiednie zabawki erotyczne dla różnych grup docelowych, jakie są najpopularniejsze kategorie produktów i jak skutecznie sprzedawać zabawki erotyczne w sklepie z produktami erotycznymi.

 

zabawki erotyczne
Zabawki erotyczne

 

Zabawki erotyczne dla mężczyzn

Zabawki erotyczne dla mężczyzn są coraz popularniejsze na rynku. Wielu mężczyzn odkrywa, że zabawki erotyczne potrafią zapewnić intensywne doznania i nowe doświadczenia. Wśród popularnych zabawek erotycznych dla mężczyzn znajdują się masturbatory, wibratory analne, pierścienie erekcyjne czy pompki do penisa.

Wybierając zabawki erotyczne dla mężczyzn, należy kierować się przede wszystkim potrzebami i preferencjami partnera. Dobrym pomysłem może być również zakup kilku różnych produktów, aby móc eksperymentować i odkrywać nowe wrażenia.

Nie tylko kobiety mają możliwość korzystania z różnego rodzaju zabawek erotycznych. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na eksperymentowanie z produktami przeznaczonymi dla nich. W ofercie producentów można znaleźć m.in. wibratory prostaty, masażery penisa czy specjalne pierścienie erekcyjne. Zabawki te pozwalają na pobudzenie stref erogennych mężczyzn, co może przyczynić się do intensyfikacji doznań podczas stosunku seksualnego.

Dla mężczyzn, którzy lubią eksperymentować w sypialni, warto zwrócić uwagę na zabawki z kategorii BDSM. W ofercie sklepów erotycznych można znaleźć m.in. kajdanki, smycz, wosk do masażu czy specjalne ubrania. Zabawki te pozwalają na wprowadzenie do sypialni elementów gry wstępnej oraz na przeżywanie intensywnych i niebanalnych doznań.

Mężczyźni również mają wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o zabawki erotyczne. Najpopularniejszymi rodzajami są masturbatory i pierścienie erekcyjne. Masturbatory, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do samodzielnej stymulacji penisa. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a niektóre modele posiadają funkcje dodatkowe, takie jak wibracje i grzanie.

Pierścienie erekcyjne z kolei to elastyczne pierścienie, które zakłada się na podstawę penisa, aby utrzymać erekcję dłużej i zwiększyć doznania podczas stosunku.

Zabawki erotyczne dla facetów

Dla facetów dostępne są różne rodzaje zabawek erotycznych, w tym masturbatory, pierścienie erekcyjne i masażery prostaty. Masturbatory to urządzenia przeznaczone do samodzielnej stymulacji penisa, a wiele modeli posiada dodatkowe funkcje, takie jak wibracje i grzanie. Pierścienie erekcyjne pomagają utrzymać erekcję dłużej i zwiększyć doznania podczas stosunku. Wibratory prostaty są przeznaczone do stymulacji punktu G mężczyzny i są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

 

zabawki erotyczne dla mężczyzn

Zabawki erotyczne dla par

Zabawki erotyczne dla par to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wzbogacić swoje życie seksualne i zbudować jeszcze silniejszą relację z partnerem. Wśród najpopularniejszych zabawek erotycznych dla par znajdują się wibratory, kule analne, paski bondage czy kostiumy erotyczne.

Ważne jest, aby wybierając zabawki erotyczne dla pary, brać pod uwagę nie tylko swoje preferencje, ale również preferencje partnera. Wspólne eksperymentowanie może być bardzo pozytywnym doświadczeniem, które pozwoli na jeszcze większe zbliżenie i lepsze zrozumienie potrzeb drugiej osoby.

Zabawki erotyczne dla par to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wprowadzić więcej zabawy i nowości do swojego życia seksualnego. Jednym z najpopularniejszych typów zabawek dla par są wibratory, które mogą być używane podczas stosunku lub do samodzielnej stymulacji.

Inne popularne opcje to kule gejszy, które pomagają wzmocnić mięśnie Kegla i zwiększyć przyjemność seksualną, a także gadżety BDSM, takie jak kajdanki i opaski na oczy, które dodają elementu dominacji i uległości do zabawy w łóżku.

 

zabawki erotyczne dla par
Zabawki erotyczne dla par

Zabawki erotyczne dla kobiet

Zabawki erotyczne dla kobiet to bardzo zróżnicowana kategoria produktów. Dla kobiet dostępne są różne rodzaje zabawek erotycznych, w tym wibratory, dilda, kulki waginalne i wiele innych. Wibratory są jednym z najpopularniejszych rodzajów zabawek erotycznych dla kobiet i są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i siłach wibracji. Dilda, czyli sztuczne penisy, mogą być używane do penetracji, a także do stymulacji łechtaczki.

 Zabawki te są zazwyczaj wykonane z miękkiego, bezpiecznego dla ciała silikonu lub innych materiałów medycznych, a ich design jest zwykle dopasowany do kobiecej anatomii.

Dla kobiet, które chcą wzbogacić swoją przyjemność o stymulację punktu G, producenci oferują specjalne wibratory krzywkowe. Są to zabawki, które dzięki swojemu kształtowi i umiejscowieniu wibratora pozwalają na silne pobudzenie tej erogenny strefy. W przypadku kobiet, dla których ważne jest nie tylko pobudzenie, ale i wzmocnienie mięśni Kegla, doskonałym wyborem są kulki gejszy.

Mogą one pomóc w lepszym odczuwaniu orgazmów i poprawie kondycji mięśniowej.

Kulki waginalne to małe kuleczki, które wprowadza się do pochwy i które pomagają wzmocnić mięśnie Kegla i zwiększyć przyjemność seksualną.

 

Zabawki erotyczne dla kobiet
Zabawki erotyczne dla kobiet

Sklep z zabawkami erotycznymi

Dla osób, które chcą zakupić zabawki erotyczne, ale nie chcą lub nie mogą zrobić tego w sklepie stacjonarnym, doskonałym rozwiązaniem są sklepy internetowe. W Internecie można znaleźć wiele sklepów z profesjonalnymi i bezpiecznymi zabawkami erotycznymi, które oferują szeroki wybór produktów dla kobiet, mężczyzn i par.

Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z opiniami innych klientów. Warto pamiętać, że wybierając zabawkę erotyczną, należy kierować się nie tylko ciekawym designem czy atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Dlatego też warto wybierać produkty renomowanych producentów, posiadających wszelkie niezbędne certyfikaty i normy bezpieczeństwa.

 

sklep z zabawkami erotycznymi

Tel: 503-733-127

 

ZOBACZ OPINIE O NAS W GOOGLE

robert lakotta
robert lakotta
2021-09-28
Rewelacja wszystkim polecam w 30 min postawiony na nogi!!!!jeszcze raz bardzo dziękuje
Karolina Kubik
Karolina Kubik
2021-09-11
Super atmosfera, profesjonalne podejście. Bardzo polecam.
Magda Krupa
Magda Krupa
2021-09-02
Polecam
Ola Tryk
Ola Tryk
2021-09-01
Bardzo polecam gabinet KORE - terapeuci na najwyższym poziomie wiedzy, umiejętności oraz kultury osobistej, pełni uśmiechu i zdolności fachowcy. Szeroka oferta zabiegów i różnych terapii. Atmosfera niewielkiego centrum uspokaja, że nawet największe "tortury" z zakresu terapii manualnej są niestraszne :) Nieustannie szkoląca się załoga gotowa jest stawić czoła każdemu wyzwaniu które przyniesie pacjent. Jako aktywny sportowiec zaglądam często i po sprawdzeniu wielu gabinetów, to do KORE wracam zawsze. Polecam bardzo gorąco!
Marek Małkowiak
Marek Małkowiak
2021-08-24
Jeżeli w innych zakładach leczniczych wezmą przykład z Kore to może coś się w służbie zdrowia zmieni na lepsze
karol paczuski
karol paczuski
2021-08-13
Dobra placówka mają też sprzęt do terapii polecam
Kamila
Kamila
2021-08-08
Pan Krzysztof pełen profesjonalizm, gabinet czysty, schludny, terapeuta kulturalny. Precyzja i dokładność, zarówno badania jaki i terapii. A mój brzuch już nie boli, funkcjonuje normalnie. Kilka prostych rad na temat żywienia, jakieś ziółko i kilka igieł zrobiły robotę. Pozdrawiam serdecznie
Maria
Maria
2021-08-08
Pan Krzysztof jest mega specjalistą, że swoi bólami kręgosłupa chodziłam po wielu lekarzach i tylko jadłam zalecane tabletki, które nic nie wnosiły, a nawet czułam się po nich gorzej. Nikt nie poświęcił mi tyle czasu co Pan Krzysztof, dokładnie zbadał, dotknął, użył jakiś narzędzi, no bolało ale czasem musi, zadał ćwiczenia jako pracę domową i wyjaśnił co się tam właściwie dzieje. Po 2 wizytach pomogł, minęły dwa miesiące i po bólu ani śladu. Serdecznie polecam

 

Specjaliści KORE

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta uroginekologiczny, hirudoterapeuta

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy, hirudoterapeuta

osteopata cennik

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta sportowy

 

Agnieszka Woelke

fizjoterapeuta ortopedyczny, fizjoterapeuta wisceralny

Bibliografia:
 1. „Sex Toy Materials: What Are Your Options?” – Healthline (https://www.healthline.com/health/sex-toy-materials)
 2. „10 things to know before buying a sex toy” – The Guardian (https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/feb/16/10-things-to-know-before-buying-a-sex-toy)
 3. „How to Choose Your First Sex Toy” – Cosmopolitan (https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a30450759/first-sex-toy/)
 4. „10 Sex Toys for Couples to Make Things More Fun in Bed” – Men’s Health (https://www.menshealth.com/sex-women/g19554568/best-sex-toys-for-couples/)
 5. „The Best Sex Toys for Men” – Men’s Journal (https://www.mensjournal.com/gear/the-best-sex-toys-for-men/)
 6. „Sex Toys for Women: How to Choose the Best Vibrator or Dildo” – Shape (https://www.shape.com/lifestyle/sex-and-love/how-to-choose-the-right-sex-toy-for-you)
 7. „7 of the Best Sex Toys for Men Who Are All About a Good Time” – Esquire (https://www.esquire.com/lifestyle/sex/a30171889/best-sex-toys-for-men/)
 8. „The Best Sex Toys for Couples, According to Sex Educators” – SELF (https://www.self.com/story/best-sex-toys-for-couples)
 9. „The Best Sex Toys for Men and Women, According to Experts” – Allure (https://www.allure.com/gallery/best-sex-toys)
 10. „10 Best Sex Toys for Men in 2021” – AskMen (https://www.askmen.com/sex/sex-toys/best-sex-toys-for-men.html)
 11. „10 Best Sex Toys for Women in 2021” – AskMen (https://www.askmen.com/sex/sex-toys/best-sex-toys-for-women.html)
 12. „Sex Toy Safety: What You Need to Know” – WebMD (https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/sex-toy-safety-what-you-need-to-know)
 13. „Sex Toy Safety: 5 Tips for Choosing Safe Sex Toys” – Healthline (https://www.healthline.com/health/healthy-sex/sex-toy-safety-tips)

Data ostatniej aktualizacji: 26.04.2023