Przybliżony czas czytania: 2 min.

 

 

Małgorzata Skubis – Redaktor medyczny

Studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie. Zakochana w podróżowaniu, poznawaniu nowych ludzi, kultur i smaków. Otwarta na świat i nowe doświadczenia. Zawsze chętna do podjęcia kolejnych wyzwań.

 

 

Dagmara Porada – Redaktor medyczny

Studiuje Medycynę na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Copywriterka z wieloletnim stażem i lekkim piórem. Twórczyni wielu artykułów, opisów i blogów firmowych. Miłośniczka psów i dobrej książki.

 

 

mgr Kornelia Iwanowicz – Redaktor medyczny

Z wykształcenia magister pielęgniarstwa, pracująca na oddziale zachowawczym. Uwielbia swoją pracę ponieważ pozwala jej na ciągły rozwój. Wie, jak ważna jest relacja pacjent-pielęgniarka. Dlatego w pracy z drugim człowiekiem staram się tworzyć przyjazną atmosferę. Uwielbia sport i muzykę.

 

 

Patrycja Kantor Dietetyk

linkedininstagramPatrycja Kantor – Licencjonowany dietetyk kliniczny, Redaktor medyczny

Zainteresowana szczególnie chorobami gastroenterologicznymi. Miłośniczka zdrowego stylu życia i psychologii. Obecnie kontynuuje studia na kierunku  Dietetyka w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

 

Natalia Kubiś – Redaktor medyczny

Studiuje Medycynę na kierunku lekarskim w Collegium Medicum UJK w Kielcach. .Zajmuje się tworzeniem artykułów medycznych. Interesuje się ortopedią, rehabilitacją, okulistyką i ginekologią. Na co dzień jest miłośniczką podróży i dobrych książek.

 

 

Gabriela Pęska - kosmetolog

inż. Gabriela Pęska – Redaktor medyczny

Z wykształcenia inżynier chemii kosmetycznej.  Obecnie studiuje  kosmetologię  na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Z zamiłowania fanka popularyzacji nauki, kosmetologii, dietetyki oraz dobrych filmów.

 

 

 

Julia Kucharczyk FarmaceutaJulia Kucharczyk – Redaktor medyczny

Studiuje farmację na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od zawsze interesuję się, tym jak chemia wpływa na organizm człowieka. Zainteresowania i łatwość w pisaniu zaowocowały tworzeniem artykułów. Wolny czas spędza na czytaniu książek i długich spacerach.

 

 
 
 

Justyna Mazur – Redaktor medyczny

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Diagnosta laboratoryjny z wykształcenia, a z zawodu – copywriterka medyczna. Nie wyobraża sobie pracy, która nie wymagałaby stałego poszerzania swojej wiedzy.  Interesuje się wszystkim, co naturalne i zdrowe, jej medyczną fascynacją są terapie holistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem dietoterapii.

 

 

Wiktoria Aftyka– Redaktor medyczny

Studiuje Medycynę na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Najbardziej interesuje się anestezjologią, onkologią i psychiatrią. W wolnym czasie podróżuje z plecakiem, uczy się języków i chodzi na ściankę Twórczyni wielu artykułów, opisów i blogów firmowych.

 

 

 

Róża Maria Huszcza

instagramRóża Maria Huszcza – Redaktor medyczny

Studiuje na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Redaktor Naczelna „Młodego Medyka” – miesięcznika studentów UMB. Od małego uwielbia pisać, czytać książki, chodzić na długie spacery i gotować. W wolnym czasie (czyli bardzo rzadko) spotkacie ją na ostrych dyżurach w kole naukowym przy I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w USK w Białymstoku.

 

 

 

Łukasz Martowski - farmaceuta  Łukasz Martowski linkedin – Redaktor medyczny

Studiuje farmację na Uniwersytecie Medycznym imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu farmacji i medycyny. Publikował między innymi w czasopiśmie Pharmacopola. Pasjonat leku roślinnego, etnomedycyny, farmacji klinicznej i historii nauk medycznych. Prywatnie miłośnik futbolu i piwowarstwa.

 

 

 

linkedinlek. med. Konrad Bradecki – Redaktor medyczny

 Lekarz, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W obszarze medycyny szczególnie zainteresowany Interną. W wolnych chwilach biega, czyta książki, zgłębia tajniki alternatywy kawowej.

 

Data ostatniej aktualizacji: 29.03.2023