Przybliżony czas czytania: < 1 min.

Szanowni Pacjenci i Mieszkańcy Gminy Swarzędz💙

Aby odsunąć złe myśli i zrobić coś dla wspólnego dobra, postanowiliśmy uruchomić BEZPŁATNE KONSULTACJE ONLINE –  od 6.04 do 10.04 .

Wiemy, że niezależnie od wirusa życie toczy się dalej i zdarzają się nam urazy i kontuzje, zdarza się, że coś boli. Wiemy też, że dostęp do rehabilitacji i profesjonalnych porad fizjoterapeutycznych jest problematyczny.

Wszystkie osoby zaniepokojone swoim stanem zdrowia, lub chcące po prostu uzyskać poradę w zakresie fizjoterapii zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje online.

Porad udzielą fizjoterapeuci z naszego zespołu. Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów od wielu lat, na które ciężko pracujemy i za które jesteśmy wdzięczni.
Jesteśmy pierwszym ośrodkiem Fizjoterapii Specjalistycznej w Swarzędzu. Teraz chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc w tym trudnym okresie.

Udzielamy porad w zakresie:
💙FIZJOTERAPII ORTOPEDYCZNEJ – urazy oraz przeciążenia w życiu codziennym oraz pracy
💙FIZJOTERAPII SPORTOWEJ – kontuzje sportowe oraz dolegliwości bólowe podczas aktywność i fizycznej
💙FIZJOTERAPII BÓLU – bóle przewlekłe oraz nagłe/ostre dotyczace różnych części ciała
💙FIZJOTERAPII OKOŁOPORODOWEJ – przygotowanie do porodu, praca z blizną po cesarskim cięciu, dolegliwości bólowe w ciąży, zastój pokarmu, powrót do formy po porodzie
💙FIZJOTERAPII UROGINEKOLOGICZNEJ – nietrzymanie moczu, ból podczas współżycia, dolegliwości bólowe miednicy, stan po usunięciu macicy
💙FIZJOTERAPII LARYNGOLOGICZNEJ – ból podczas połykania, szumy uszne, uczucie kłębka w krtani, stan po usunięciu krtani
💙FIZJOTERAPII ONKOLOGICZNEJ – ból, obrzęk i inne problemy związane z leczeniem bądź przebiegiem nowotworu

Aby jak najlepiej dobrać specjalistę z naszego zespołu który się Państwem zaopiekuje i aby zapewnić Państwu odpowiedni czas potrzebny na udzielenie porady zapraszamy do kontaktu z Rejestracją: nr tel. 503-733-127. Videoporady wymagają zainstalowania programu SKYPE i podania danych kontaktowych podczas rejestracji telefonicznej.

Do zobaczenia
KORE Fizjoterapia Specjalistyczna

 

 

Partner: JOBLE.ORG: Znaleźć pracę w Obornikach blisko Poznania można na Jooble

Data ostatniej aktualizacji: 02.06.2023