Przybliżony czas czytania: 2 min.

 

 

Jak działają internetowe konsultacje fizjoterapeutyczne online?

 

Korzystanie z internetowego systemu fizjoterapii – praktyczne aspekty

By móc skorzystać z teleporady online:

  • należy skontaktować się telefonicznie pod numerem tel. +48503733127
  • umówić dogodny termin teleporady
  • ogólnie opisać swój problem zdrowotny
  • dokonać płatności online za umówioną wizytę

 

O konsultacjach fizjoterapii online

Fizjoterapia korzysta z Internetu, aby pomóc naszym pacjentom osiągnąć swoje cele w zaciszu własnego domu! Naszym celem jest usunięcie wszelkich dolegliwości poprzez ocenę, diagnozowanie i leczenie kontuzji za pomocą technologii wideokonferencji, takiej jak np. Skype.  Również bez tradycyjnego praktycznego podejścia do fizjoterapii możemy uzyskać wstępną diagnozę i zapewnić leczenie. Robimy to przeprowadzając wywiad, korzystając z kwestionariuszy i pomagając w przeprowadzaniu testów autodiagnostycznych w celu oceny siły mięśni, integralności więzadeł i oceny wszelkich innych potrzebnych stanów.

Fizjoterapia online ma na celu przynieść ulgę w bólu i wdrożyć możliwe leczenie tak jak fizjoterapia tradycyjna. Specjalizujemy się w rehabilitacji narządu ruchu, pomagamy w stanach związanych z urazami sportowymi, związanymi z pracą Pomagamy też Pacjentom szukającym porady na temat postawy ciała , ergonomii pracy lub optymalizacji trenignu sportowego.

Zapewniamy, że jeśli w toku diagnostyki podejrzewamy uraz, który naszym zdaniem wymaga dalszego leczenia, nie zawahamy się poinformować Cię i skierować do odpowiedniego specjalisty.

 

Fizjoterapia online – rodzaje konsultowanych dolegliwości

Poniższa lista dolegliwości nie są wyczerpująca i nie obejmuje  wszystkich rodzajów problemów zdrowotnych w których możne pomóc Telefizjoterapia .

Uzyskaj szybką poradę, wygodnie i komfortowo z własnego domu.

 

Jak działa fizjoterapia online?

Zasadniczo działa tak samo jak każde normalne spotkanie fizjoterapeutyczne. Zaczyna się od rozmowy z fizjoterapeutą, który przedstawia się i zadaje kilka pytań dotyczących ochrony danych, aby ustalić, kim jesteś i jakie są  dane kontaktowe.

Potem zaczyna się właściwa konsultacja. Mówisz fizjoterapeucie o swoich problemach zdrowotnych i odpowiadasz na pytania diagnostyczne. Nie martw się, fizjoterapeuta przeprowadzi cię przez to wszystko. Zadając tego rodzaju pytania fizjoterapeuta zbiera wywiad by w pełni poznać naturę Twojej dolegliwości.

Testy praktyczne – część internetowego zestawu narzędzi do fizjoterapii

Po wstępnym wywiadzie możesz zostać poproszony o wykonanie testów diagnostycznych w celu dalszego zbadania problemu. Po tym wszystkim fizjoterapeuta może zdiagnozować Twój problem. Wyjaśni czego możesz się spodziewać, jak długo może potrfać terapia i jakie są możliwe do uzyskania efekty.

Leczenie i rehabilitacja – co należy zrobić w celu zmniejszenia lub wyeliminowania dolegliwości?

Po zrozumieniu i omówieniu problemu fizjoterapeuta przeznaczy czas na wprowadzenie metod autoterapii i nauczy sposobów radzenia sobie z dolegliwościami.

Czy fizjoterapia online jest bezpieczna?

Po pierwsze, warto zauważyć, że jeśli korzystasz z usługi fizjoterapii online, takiej jak w KORE, będziesz leczony  tylko przez  wykwalifikowanych specjalistów klinicznych. Rozmawiasz z profesjonalnymi osobami przeszkolonymi w diagnozowaniu twojego przypadku oraz identyfikowaniu tzw. „czerwonych flag”. Na przykład zostaniesz zapytany o dolegliwości związane z możliwym przebiegiem nowotworów czy  występowaniem ostrych krwawień. Takie komplikacje są dość rzadkie, ale mimo to, jeśli zostaną zidentyfikowane przez fizjoterapię online, zostaniesz poproszony, aby udać się do odpowiednich specjalistów, takich jak lekarz ogólny lub szpital.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji on-line.

Jeżeli nie jesteś pewien czy  możemy Ci pomóc – porozmawiaj z nami. W dogodnym terminie nasz Fizjoterapeuta udzieli konsultacji na temat możliwości terapii sposobów radzenia sobie z dolegliwościami.

Skorzystaj z  konsultacji i sprawdź czy Twój problem da się rozwiązać, dowiedz się jak zadbać o swoje zdrowie.

Konsultacja odbywa się przez aplikację Messenger lub Skype.

Ile kosztuje fizjoterapia online (i czy warto)?


Jedną z największych zalet fizjoterapii online jest oczywiście wygoda. Nie podróżujesz daleko, nie tracisz pracy, aby uczestniczyć w wizytach fizjoterapeutycznych.

Konsultacja Fizjoterapia online – 50 zł KUP TERAZ

  • Spotkaj się z fizjoterapeutą podczas telekonferencji, aby rozwiązać swoje obawy i opracować plan leczenia w zaciszu własnego domu!
  • Oferujemy usługi za pośrednictwem platform Skype i Messenger. Możemy dostosować się do dostępnej technologii, chociaż najlepiej, jeśli masz dostęp do kamery internetowej i mikrofonu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy!

 

 

Data ostatniej aktualizacji: 01.04.2020