Przybliżony czas czytania: 2 min.

Drodzy Pacjenci, Wasze zdrowie jest dla nas ważne, dlatego będziemy do Państwa dyspozycji nawet w tych trudnych czasach. Zawsze jesteście bardzo mile widziani – mimo, że obecnie nie witamy się uściskiem dłoni.  Jak Państwo wiecie, zawsze przykładaliśmy dużą wagę do zachowania zasad higieny. Obecnie zintensyfikowaliśmy i tak już bardzo wysokie standardy higieniczne stosowane w naszym Centrum. Zoptymalizowaliśmy również nasze procedury leczenia.

W związku zaleceniami Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej na podstawie rekomendacji Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego będziemy realizować wizyty do odwołania według specjalnych procedur i w ograniczonym trybie:

❗️Zgodnie z rozporządzeniem Ministra  Zdrowia ograniczenia w przemieszczaniu się nie dotyczą „zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego, w tym uzyskania opieki zdrowotnej lub psychologicznej”.

❗️Spełniamy nie tylko wszystkie zalecenia Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej obowiązujące w obecnym czasie, ale także wprowadziliśmy szereg dodatkowych procedur.

❗️Prosimy o pobranie i wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji do wizyty – w przypadku odpowiedzi tak na którekolwiek z zadanych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 503-733-127 przed zaplanowanym terminem wizyty. ❗️Prosimy o nie przybywanie na wizyty z objawami kaszlu, gorączki, ogólnego złego samopoczucia (przeziębienia, osłabienia). Zastrzegamy możliwość odmowy świadczenia.

❗️Prosimy o samodzielne przybycie. Jeżeli będzie konieczność wizyty z osobą towarzyszącą prosimy o pozostanie jej na zewnątrz budynku.

❗️Przed wizytą będziemy każdorazowo dokonywać bezdotykowego pomiaru temperatury ciała oraz będziemy prosili o wypełnienie ankiety aktualizacyjnej. W przypadku wystąpienia objawów gorączki zastrzegamy możliwość odmowy świadczenia.

❗️W gabinecie będzie przyjmował w tym samym czasie tylko jeden fizjoterapeuta.

❗️Po każdej wizycie dezynfekcji podlega stół i wszystkie elementy z którymi macie Państwo kontakt w gabinecie.

❗️Tak jak dotychczas tam gdzie jest to wymagane stosujemy sprzęt jednorazowy. W przypadku sprzętu wielorazowego obecnie , tak jak i w przeszłości, przechodzi on trzyetapowy proces mycia, dezynfekcji oraz dekontaminacji promieniami UV.

❗️Powierzchnie płaskie takie jak podłoga są myte i dezynfekowane regularnie za pomocą strumienia gorącej pary (100 st. C) pod wysokim ciśnieniem. Dbamy także o regularne wietrzenie pomieszczeń oraz odkażanie klamek i uchwytów.

❗️Prosimy o zajęcie miejsca w poczekalni bezpośrednio przed umówioną godziną wizyty.

❗️Tak jak było w przeszłości, również i obecnie, każde nasze pomieszczenie z umywalką jest wyposażone w dozownik ze specjalistycznym środkiem myjąco-dezynfekującym. Dodatkowo w poczekalni i toalecie dostępne będą dyspensery zawierające  środki do dezynfekcji rąk i powierzchni na bazie alkoholu,  prosimy o użycie ich od razu po wejściu do budynku.

❗️W czasie oczekiwania na wizytę w poczekalni prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych oraz niewyciąganie innych rzeczy osobistych oraz niespożywanie posiłków.

❗️Prosimy o oczekiwanie na zaproszenie do gabinetu. Drzwi otwiera fizjoterapeuta.

❗️Uprzejmie informujemy o możliwych zmianach w grafiku przyjęć. Będziemy o tym Państwa informować na bieżąco.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. Jeśli ktoś z Państwa chciałby skonsultować się z fizjoterapeutą  zdalnie w formie Telefizjoterapii – prosimy o kontakt poprzez: e-mail: [email protected], tel.: 503.733.127

 

 

Data ostatniej aktualizacji: 29.03.2020