Wyznacz sobie cel, a pomogę ci go zrealizować

Żaneta Konowalska
certyfikowany trener personalny

Specjalizacja:

  • wieloletnie doświadczenie z dziedziny treningu siłowego oraz cardio
  • kształtowanie sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem wzmacniania mięśni głębokich dna miednicy, brzucha, ud i pośladków
  • różne formy treningu m.in. trening funkcjonalny lub obwodowy


Od kilkunastu lat pasjonuję się kulturystyką i sportami siłowymi. Siłownia jest dla mnie naturalnym środowiskiem, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Nie obce mi są pojęcia typu martwy ciąg, wyciskanie francuskie, butterfly czy chwyt młotkowy:) 

Sport i treningi są nieodzownym elementem mojego życia. Ćwiczeniom poświęcam każdy dzień, który rozpoczynam  jazdą na rowerze lub ćwiczeniami na stepperze. Potrafię zadbać również o właściwą dietę i prawidłowe odżywianie, dlatego dużą wagę przykładam do zbilansowania posiłków. Jako trener koncentruję się na swoich podopiecznych i zwracam szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń.

Specjalizuje się w kształtowaniu kobiecej sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem wzmacniania mięśni głębokich dna miednicy, treningu brzucha, ud i pośladków. Dużą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa treningu, współpracuję z fizjoterapeutami i innymi specjalistami medycznymi. Pomogę Ci, w możliwie najkrótszym czasie, poprawić Twoją sprawność, zdrowie i wygląd sylwetki.

Motywuję do intensywnych ćwiczeń i przestrzegania diety dając przykład swoją osobą. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w warsztatach i konferencjach, aby dbać o wysoki poziom zajęć.

trener-personalny-swarzedz-zaneta

Edukacja

 

  1. Centrum Kształcenia Kadr Sportowych , certyfikowany Trener personalny
  2.  IV Liceum Profilowane o profilu ekonomiczno administracyjnym

Kursy i szkolenia

  1. Centrum Kształcenia Kadr Sportowych uzyskanie tytułu trenera personalnego Nr 2937/CKKS
  2. II Ogólnopolska Konferencja “Medycyna Sportowa”, 2019
  3. “Crossfit jako nowoczesny sposób rehabilitacji osób po urazie rdzenia kręgowego “
  4. “Dieta w sportach siłowych”, 2019
  5. “Mikrobiota jelitowa oraz nadwrażliwości pokarmowe”, 2019